Головна » Файли » Самоосвіта

Алгоритм створення блогу
28.08.2015, 18:18

 


Алгоритм створення блога 


Крок 1. Визначення структури  блога
   Якщо ви вирішили створити власний блог, важливо визначитися з його структурою. Зазвичай блоги містять: тему, зміст, посилання на статті в Інтернеті, пости (записи). Також блогер може створити декілька тематичних розділів, що містять пости відповідно до їх тематики; коментарі читачів; перелік блогів, які автор читає та відвідує; гаджети.
Крок 2. Вибір блог-платформи
   Створюють блоги за допомогою спеціальних сервісів для розміщення блогів (блог-платформ), серед яких є безкоштовні служби. Наприклад,  такі:
1.  http://www.blogger.com  2. http://www.livejournal.com/ 3. http://blog.meta.ua/
   Найбільш популярним сервісом ведення освітніх блогів є сервіс системи Google під  назвою Blogger. Потрапити на сторінку створення блога можна, набравши в адресний рядок назву сайта http://www.blogger.com або увійшовши до системи Google www.google.com.ua та обравши пункт меню Блоггер.    Після виконання цих дій відкриється сторінка Блоггера, за допомогою якої стане можливим створення власного блога.
Крок  3.  Створення  власного аккаунта
   Перш ніж розпочати роботу з блогом, система Google запропонує створити власний аккаунт (обліковий запис), без якого створення блога неможливе. Для цього (якщо аккаунта Google у Вас немає) необхідно натиснути червону кнопку «Зареєструватися» та за допомогою вказівок системи створити обліковий запис, який стане для Вас одночасно й поштовою скринькою, і паролем для входу на блог як автора. Натиснувши кнопку блакитного кольору «Наступний крок», переходимо далі.
Крок 4. Створення блога
   Тепер переходимо безпосередньо до створення блога.
Крок 4.1.
   Повертаємося до сторінки Блоггера та продовжуємо реєстрацію в службі Blogger, натиснувши кнопку «Новий блог».
Крок 4.2
   Далі у віконці, що з’явиться, необхідно вказати: а) назву Вашого блога та б) адресу Вашого блога англійськими літерами. 
   Необхідно пам’ятати, що в мережі за цією адресою буде розміщено Ваш блог! І саме цю адресу Ви будете вказувати як адресу Вашого особистого блога. Тому важливо, щоб назва була пов’язана з тематикою блога, а адреса — з автором блога. 
   Після введення необхідних даних слід натиснути кнопку «Створити блог».
Крок 4.3
   Далі навчимося додавати об’єкт. Для цього на сторінці, що з’явиться, натиснемо кнопку для додавання об’єкта. Система запропонує додати: публікацію, сторінку, примітку (зміст блога), змінити макет і шаблон блога (дизайн блога), а також переглянути створений блог.
Тепер  створюємо  пост (запис-публікацію).
Крок 4.4
   Для створення першого поста оберемо кнопку жовтогарячого кольору з олівцем усередині (кнопка додавання публікації). Ця кнопка переведе нас до наступного кроку — створення поста, до якого необхідно, по-перше, створити назву, по-друге, ввести саме повідомлення, використовуючи звичайні навички набору та форматування тексту. Якщо уважно придивитися до панелі інструментів, розташованої після поля для введення назви, побачимо, що вона містить кнопки форматування тексту (ж, к, ч), вирівнювання, маркери та нумерацію, кнопки додавання зображення, кліпу (опція «Прив’язати») та інші засоби набору та форматування тексту.
    Після введення тексту поста не забудьте натиснути кнопку жовтогарячого кольору з    написом «Опублікувати» — і перший пост буде створено!
Крок 4.5
   Переглянути блог можна за допомогою кнопки «Переглянути блог» у верхній частині вікна.   Вітаємо, у Вас з’явився власний блог, який має адресу та можливості його ведення за допомогою аккаунта системи Google. 


Джерело: публікації у мережі Інтернет

 

Категорія: Самоосвіта | Додав: Ivanna | Теги: алгоритм створення блогу
Переглядів: 1926 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar
Додаткова інформація
друзі сайту

  • Інноваційна математика
  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
  • репетиторы украинского языка
Лічильники

  • Яндекс.Метрика
  • Счетчик PR-CY.Rank
  • Счетчик PR-CY.Rank
контакти

ІВАНОВА АННА ВАСИЛІВНА
учитель української мови й літератури
заступник директора
з навчально-виховної роботи
Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Миколаївської області
Email: ivanna780@ukr.net